Youth Care in Change 2023

Воркшопи
Були організовані воркшопи із запрошеними спікерами, експертами у своїх галузях, на такі теми:
  • Тенденції ринку праці – обговорювалися питання професійного навчання, мовних курсів, можливостей здобуття вищої освіти і стажування;
  • Визначення сильних сторін і кар'єрних можливостей;
  • Молодіжні організації як спосіб інтеграції для української молоді;
  • Коучинг для молоді – можливість роботи з коучем через організацію Wake me up.
Провідні експерти з різних сфер ділилися своїм досвідом і знаннями, допомагаючи учасникам у їх розвитку і розкритті потенціалу.
Індивідуальні зустрічі
Індивідуальні зустрічі були однією з ключових складових нашої програми. Вони надавали необхідну підтримку учасникам в розвитку їх особистих і професійних цілей. Цей аспект програми допомагав учасникам почувати себе впевненіше, орієнтуватися у своїх діях, визначати власні цілі і розуміти, які кроки необхідно зробити для їх досягнення.

Språk Buddy

Розуміючи труднощі формування дружніх стосунків у Швеції і значущість природного методу вивчення мови (через спілкування), ми запустили програму Språk Buddy. Метою цієї програми є вивчення шведської або англійської мови учасниками нашого проєкту в природному контексті. Усі зацікавлені учасники були поєднані зі своїми Språk Buddies – представниками шведської молоді. Це надало учасникам унікальну можливість спілкування з місцевими жителями, вивчення особливостей шведської культури і життя, а також отримання цінної інформації про можливості навчання або роботи в Швеції.
Додаткові заходи
На додаток до професійного розвитку, учасники нашого проєкту мали можливість глибше вивчити особливості інтеграції в шведське суспільство і культуру. У рамках програми були організовані такі заходи:

Екскурсія-квест Старим містом
(Gamla Stan). Учасники познайомилися з історією Швеції, відгадували загадки й виконували різноманітні завдання.

Коучинговая сесія «Моя краща версія життя». Цей захід був спрямований на самопізнання і розвиток учасників, допомагаючи їм визначити свої життєві цілі і шляхи їх досягнення.

Поїздка в Orrefors. Під час триденної поїздки до міста Orrefors, Småland, учасники проєкту зупинилися в готелі організації Goodness of People, NGO, яка займається молодіжними проєктами. Тут були проведені квест-екскурсії для знайомства з культурою шведського міста та місцевих жителів, а також групові завдання, спрямовані на виявлення і вирішення проблем, з якими стикаються учасники як молодь у Швеції. Крім того, з нами в поїздці була job- коуч Оксана Олсcон, яка провела кілька неформальних сесій з учасниками.

Ці додаткові заходи, на наш погляд, сприяють більш глибокому розумінню і успішній інтеграції учасників у шведське суспільство.
Відвідування заходів,які були організовані Stockholms Stad.
Учасники проєкту мали можливість відвідувати заходи, організовані муніципалітетом Стокгольма, щоб познайомитися з діяльністю Stockholms Stad.

Відвідування офісу Spotify.

У межах програми було заплановано зустріч із працівниками компанії Spotify, одного з найбільших стримінгових сервісів. Метою зустрічі було отримання інформації про те, як працюють шведські організації, підходи в роботі, як потрапити на роботу/практику до шведської компанії.
Ми пишаємось знайомством із нашими учасниками, які дуже приємно нас вразили своїми талантами, мотивацією і креативністю! Їх енергія і прагнення до саморозвитку зробили нашу програму не просто значущою, але й такою, що надихає.
Кожен з учасників зробив свій унікальний та яскравий внесок у наш проєкт.
Сподіваємося, що програма Youth Care in Change стала важливим етапом їх життя у Швеції, і ми з великим ентузіазмом будемо продовжувати підтримувати наших учасників у майбутньому!