Youth Care in Change

Шановні учасники! Повідомляємо вам, що група заповнена. Для тих, хто не мав можливості своєчасно зареєструватися, сподіваємося зустріти вас на наших майбутніх проектах. Дякуємо вам! І до зустрічі!
Наша програма спрямована на підтримку молодих українців у віці від 18 до 24 років у процесі інтеграції та адаптації в Швеції. Метапрограми включають інформаційну підтримку, можливість покращити мову, підтримку адаптації та інтеграції на шведському ринку праці, освітній сфері та шведському суспільстві для біженців з України у віці від 18 до 24 років, на яких поширюється Директива ЄС про тимчасовий захист. Програма Youth Care in Change фінансується ESF-rådet.
Дата початку
15 травня
Тривалість
3,5 місяці
Місце:
Стокгольм
Про програму

Youth Care in Change - це програма інтеграції та адаптації для української молоді віком від 18 до 24 років, які приїхали до Швеції відповідно до Директиви щодо масової міграції. Програма призначена для допомоги молодим українцям освоїтися в новій країні, отримати необхідні знання та навички для успішної адаптації в шведському суспільстві та на шведському ринку праці.

Ми спілкуємося українською та російською мовами.

Що включає програма?

  • Програма обов'язкових заходів зі запрошеними спікерами (про роботу, навчання, молодіжні організації)
  • Мовний проект для вивчення мови природним шляхом "Språk buddy"
  • Індивідуальна підтримка кураторами проект

Додатково:
  • Культурні та неформальні зустрічі
  • Взаємодія з молодіжними організаціями в Швеці
Програма "Språk Buddy" - це проект вивчення шведської та/або англійської мови природним шляхом. Програма пропонує учасникам познайомитися з бадді, поспілкуватися з однолітком та швидше та ефективніше освоювати нову мову. Для кожного учасника ми знайдемо друга з мови, яка є носієм шведської або англійської, щоб ви могли регулярно практикувати мову.
Основна ціль програми - допомогти українській молоді налагодити зв'язки та інтегруватися в новому соціальному та культурному середовищі, а також надати їм необхідні ресурси для успішної адаптації в новій країні. Програма включає в себе різноманітні заходи та активності, такі як мовна програма, культурні заходи, поради та консультації щодо зайнятості та освіти, кураторську підтримку.

За допомогою цієї програми ви зможете отримати необхідні навички та ресурси для успішної адаптації та інтеграції в шведське суспільство, що допоможе вам створити яскраве та перспективне майбутнє в Швеції.