Ukrainian

Кар’єрні консультації від Help in Change: як на місці, так і онлайн

Кар'єра Нетворкінг Заходи
Продовжуємо працювати над тим, щоб якомога більше українців отримали поради щодо пошуку роботи у Швеції. Минулого тижня ми провели ще два дні кар’єрних консультацій та, судячи з відгуків, зробили це продуктивно.

Троє коучів працювали індивідуально з кожним під час годинних сесій. Дякуємо Оксані Олссон, Денису Гордієнку та Анастасії Кльоновій за їх професіоналізм та вміння знаходити підхід до кожного. Перед зустріччю з гостем, наші консультанти провели попередню роботу відповідно до запитів учасників.

Серед запитів, які ми отримуємо, є такі:
– допомогти зі створенням або оновленням CV
– допомогти визначити найефективніший шлях переходу з роботи «для оплати рахунків» на «стратегічну» роботу
– поради щодо проходження співбесіди
– пошук нових професійних контактів
На перший погляд такі зустрічі можуть здаватися простими розмовами, але, коли з вами спілкується професіонал, ваші горизонти розширюються і стає набагато простіше сформулювати цілі та свої наступні кроки до них.

Як організатори, ми можемо розповісти багато деталей, але відгуки учасників консультацій будуть найкращим доказом ефективності наших заходів.
Наступна серія консультацій зовсім скоро, слідкуйте за оновленнями в нашому Телеграмі.
Детальніше про кар’єрні консультації можна почитати тут.

Якщо ж ви не маєте часу приїжджати до нашого офісу, скористайтеся платформою Wise Talk, де таку консультацію можна отримати онлайн, забронювавши безкоштовну зустріч із ментором.

Побачимося офлайн або онлайн!ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом