Ukrainian

Lace Up and move: похід на 5 км.

Оздоровчі заходи Партнери
Швеція – це багато руху та здоровий спосіб життя, саме тому у новому проєкті ми включили оздоровчі заходи до нашої програми як невід'ємну частину інтеграційного процесу. У кінці листопада в рамках нового напрямку разом з Friluftsframjandet ми організували пішу прогулянку для українців, які проживають у Стокгольмі за Директивою про тимчасовий захист.
Friluftsfrämjandet – найбільша організація у Швеції, яка впродовж року пропонує веселі та навчальні пригоди на свіжому повітрі: у лісі, на воді, у горах, снігу або на льоду.
Разом з трьома гідами від Шведської асоціації активного відпочинку ми зустрілися з учасниками та вирушили у похід на 5 км навколо озера Коттла в Лідінгьо. По дорозі зробили декілька зупинок: слухали історії гідів, пов'язані з цими стежками, насолоджувалися краєвидами, фотографувалися з першим снігом та «фікали» всі разом.
Такі походи цікаві для відвідування всією родиною. Наш захід не став винятком – учасники прийшли з дітьми, які мали можливість зустріти нових друзів.
Після того, як ми обійшли озеро, настав час для барбекю: смажили сосиски, кип'ятили воду для чаю та какао на вогні – все у найкращих традиціях походів. За розмовами біля вогнища команда Friluftsframjandet подарувала кожному учаснику кухлі з QR-кодом, за яким можна безкоштовно стати членом організації. Це дає доступ до пригод по всій Швеції для будь-якого віку та в усі пори року. Крім того, члени отримують багато інших переваг, які допоможуть зробити відпочинок на природі незабутнім.
Дякуємо Josefiina Ben Azzouz, Liz Nordström, Ewa Hedlund за допомогу з організацією, а також дякуємо усім, хто приєднався та провів за нами цей день.
Слідкуйте за нашими оновленнями у Телеграм-каналі, у наступному році ми плануємо ще більше активностей.ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом