Ukrainian

Літній вечір на терасі: свято на честь завершення мовних курсів

Курси Нетворкінг Заходи Про нас
Сподіваємося, що ви й так знаєте, але повторимо про всяк випадок. Проєкт Care in Change складається із кількох частин, серед яких менторська програма, інтеграційні заходи та курси шведської й англійської мов. З осені минулого року українці, які проживають у Стокгольмі за Директивою, вивчали мови з нашими викладачами, і в середині червня 2023 року це навчання закінчилося невеликим святкуванням на одній із літніх терас.
Літнього настрою додала тепла погода з білими ночами, тож ми мали час порадіти посмішкам кожного гостя. Запрошена фотографка Олександра зробила атмосферні фото, якими ми хочемо з вами поділитися сьогодні. Вечір розпочався із традиційного для Швеції мінглу – неофіційного спілкування на будь-яку тему з присутніми на заході людьми (до речі, для мінглу необов’язково навіть знати людину, головне бути допитливим і відкритим до нових знайомств). Офіційну частину розпочали викладачі – Анна Зотєєва, Оксана Баста, Вікторія Григор'єва та Карло Кассіса, які не тільки роздали своїм студентам дипломи, а й сказали їм напутні слова. Було одразу помітно, наскільки дружня атмосфера панує в групах, усі підтримували одне одного й раділи за кожного “випускника”.
Справжньою перевіркою знань про Швецію став квіз від Анни Зотєєвої. Ті, хто знали всі відповіді, не хотіли піддаватися тим, хто помилявся і намагався відповіді вгадати, але в кінці все ж було обрано трьох переможців. Так, через гру, усі гості заходу ще ближче познайомилися та обмінялися враженнями про своє навчання.
Ми віримо, що ви продовжите вдосконалювати знання з англійської та шведської, адже ви вже пройшли великий шлях від першого заняття. Знаходьте компісів, спілкуйтеся на вулиці і не забувайте наші уроки, а ми не забудемо вас. Дякуємо, що ви стали частинкою Care in Change!ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом