Ukrainian

Ви просили, ми робимо: театральний воркшоп з Євгенією Пономарьовою 🎭

Заходи Кар'єра Оздоровчі заходи Новини
Наш черговий захід не схожий на попередні. На ньому ви не створюватимете резюме або вивчатимете шведські сайти з пошуку роботи. Натомість, ви проведете час з користю для своєї душі. Запрошуємо вас на театральний воркшоп із Євгенією Пономарьовою, актрисою та художньою керівницею театру GÁRBO TEATER у Стокгольмі!

Євгенія вже зустрічалася із учасниками менторської програми під час заходу «Прояви себе. Наважся!». Багато хто написав, що хотів би повторити щось подібне, і тепер у вас буде така можливість.

Воркшоп театральної майстерності допоможе вам розправити плечі, відчути впевненість, силу свого голосу та мови. А також просто розслабитися, відчути радість та подолати скутість і незручність, виконуючи різні творчі завдання. Минулого разу Євгенія в буквальному сенсі струснула учасників, зануривши їх у загадковий світ акторської майстерності, де кожен може несподівано розкритися та знайти себе.

Приходьте у зручному одязі та взутті 19 червня о 17:45 за знайомою вам адресою: Klara Södra kyrkogata 20, Stockholm. Захід проходитиме російською мовою.

До зустрічі!ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом