Ukrainian

Майстер-клас Job search: актуальні посади та шоколадні медалі

Кар'єра Нетворкінг Заходи
Кінець червня для Help in Change ознаменувався продуктивною роботою учасників програми Care in Change, які прийшли на інтерактивний майстер-клас «Job search» з Оксаною Олссон.

Оксана – досвідчена експертка в галузі освіти та працевлаштування – поділилася цінними порадами і кращими практиками під час пошуку роботи, а також звернула увагу, яким саме чином привертати увагу роботодавців і виокремитися серед безлічі кандидатів.
Під час майстер-класу спікерка розповіла про 8 способів пошуку роботи, серед яких соцмережі, мережа контактів та навіть відкриття власного бізнесу. Також іще раз наголосила на важливості знання державних програм допомоги з пошуком роботи від Arbetsförmedlingen: «Ознайомча робота», «Новий старт», «Введення до професії», «Субсидія на заробітну плату».

Після короткого нагадування про типи трудових договорів і розбору затребуваних професій у Швеції, група перейшла до практичної роботи. Ми роздали ноутбуки тим, в кого їх не було з собою, і гості майстер-класу почали в реальному часі шукати роботу, маючи змогу ставити запитання Оксані.
Такий підхід знайшов схвальний відгук, що й було нашою основною метою. Позитиву додало нагородження учасників конкурсу на краще CV від Оксани, а шоколадні медалі стали приємною нагородою на шляху до запрошення на інтерв’ю.ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом