Ukrainian

Кар’єрні консультації від Help in Change: що це та навіщо?

Кар'єра Нетворкінг
П’ятнадцятого листопада ми провели першу сесію кар’єрних консультацій. Ми отримали дуже багато заявок. Підхід Help in Change – якість та глибина пропрацювання, тому відбулося лише чотири сесії.
Як проходять наші сесії на навіщо вони потрібні?
Робота та професійний розвиток – невід’ємна частина життя кожного з нас. Ми з власного досвіду знаємо, як складно визначити, в якому напрямку рухатися в новій країні, і розуміємо це відчуття розгубленості і загубленості.

В рамках наших сесій із кар’єрними консультантами ви зможете за 45 хвилин пропрацювати вашу поточну ситуацію та визначити подальші кроки. Дуже важливо в кінці сесії скласти план і зафіксувати, що вам потрібно зробити і в які терміни, щоб досягнути своєї мети.
Навіщо ми запитуємо інформацію наперед?
Наша команда разом із консультантами ще до сесії працює з вашим кейсом на основі інформації, яку ви надсилаєте під час реєстрації. Кожен із консультантів складає для вас індивідуальний план, який допоможе саме вам досягнути поставленої мети.

Якщо ви ще не визначилися з метою і поки що знаходитесь у повній розгубленості – не хвилюйтеся!
Ми допоможемо вам побачити приховані можливості і поділимося практичними підходами для вашого успішного кар’єрного розвитку.

Слідкуйте за нашими новинами, вже у грудні ми проведемо ще одну кар’єрну сесію.

Готуйте свої запити!
Для отримання додаткової інформації про нашу професійну підтримку відвідайте сторінку Професійна підтримкаℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом