Ukrainian

Набір на навчання в Salesforce Academy! 6 тижнів IT-практики у Стокгольмі

Кар'єра Курси Партнери Новини
Ми раді повідомити, що наш новий партнер, Blue Road Academy, відкриває запис на програму Salesforce Academy у Стокгольмі. Це безкоштовний IT-тренінг тривалістю 6 тижнів для тих, хто хоче розпочати або продовжити кар’єру в IT якнайшвидше, використовуючи екосистему Salesforce.

Salesforce – компанія, яка пропонує програмне забезпечення для бізнесів у всьому світі. Salesforce є одним із лідерів на ринку CRM-систем для автоматизації продажів, сервісних послуг, маркетингу, IT-процесів та інших. Розібравшись із екосистемою Salesforce, ви можете з легкістю працювати у будь-якій компанії, яка використовує її продукти.

Blue Road Academy створила свою програму виключно для переселенців, щоб змінити сприйняття роботодавцями, наймаючими організаціями та суспільством досвіду та навичок, з якими мігранти починають шлях у новій країні.

Особливості програми:

  • заняття проходять офлайн у класі
  • набуття необхідних технічних навичок для початку Salesforce кар’єри
  • ментор для кожного учасника
  • розширення власного нетворку через знайомство із фахівцями сфери
  • нові можливості на ринку праці

☝️ Важливо: навчання проходитиме англійською мовою. Усі деталі ви можете прочитати на сайті компанії. Кількість місць обмежена, але якщо цей курс – саме те, чим би ви хотіли займатися, швидше реєструйтеся!ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом