Ukrainian

Навчальний візит у Björkhagens skola: погляд на шкільне життя у Швеції

Заходи Партнери Курси Кар'єра
На початку листопада ми запустили курс шведської мови, розроблений спеціально для українських викладачів. Курс присвячений не тільки вивченню шведської мови, а й охоплює основи шведської освіти та пропонує цінні поради для побудови успішної кар'єри у Швеції.

У рамках курсу викладач Isabella Verner організувала навчальний візит в місцеву шведську школу. Метою візиту було знайомство українських вчителів з реальними життєвими сценаріями у шведській школі, сприяння формування розуміння робочого середовища та процесів навчання у Швеції.
Такі візити – важливий інструмент інтеграції, який допомагає не тільки зрозуміти, як влаштована шведська школа, але і додає впевненості на кар'єрному шляху у новій країні.

Візит почався в кабінеті директора, де Pia Björkman Sjölander поділилась цінною інформацією про школу, колектив, батьківські збори та планування розвитку школи. Обговорили також роль вчителів, права та обов'язки педагогів та батьків. Після цього українські викладачі мали можливість відвідати уроки та взяти участь у навчальному процесі.

Інтерактивний досвід навчання

Клас музики: діти створювали реп, до уроку приєдналася одна з наших вчителів та допомагала дітям з України.

Дошкільний клас: під час перерви поговорили з fritidspedagog та вчителем початкової школи про те, як стати таким вчителем, необхідну освіту на методи дошкільного навчання.

Вчительська: обговорювали зі шведськими колегами план шведських шкіл, який є єдиним в шведських школах, та методи навчання, які можуть бути різними у кожного вчителя.

Урок малювання: учні створювали колаж з фотографій, що відображає різні емоції.

Урок математики: спостерігали за процесом вивчення графіків та функції.

Урок дошкільнят: учні слухали казку та малювали почуте.
Це був дуже насичений день. Ми щиро вдячні Björkhagens skola за те, що відчинили для нас свої двері, а також усім, хто знайшов час бути присутнім. Сподіваємося, тепер ви на крок ближче до позиції вчителя у Швеції.

Якщо ви працюєте в школі в Стокгольмському регіоні та маєте відкриті вчительські позиції, будь ласка, напишіть нам на електронну адресу anna@helpinchange.org. Давайте разом створювати більше можливостей для інтеграції професіоналів з України.ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом