Ukrainian

Scania Group звередини: інновації, культура, цінності та кар’єрні можливості

Партнери Кар'єра Нетворкінг Заходи
Двадцять сьомого листопада завод Scania Group у Седертельє прийняв учасників проєкту Youth Care in Change для захоплюючого та надихаючого візиту. Це була неймовірна подорож до серця інновацій, візії, культури та цінностей Scania. Завдяки інтерактивним сесіям українська молодь безпосередньо спілкувалася з професіоналами Scania та командою Talent Acquisition, отримуючи цінну інформацію про діяльність компанії та можливості кар’єрного зростання. Крім того, учасники мали змогу побачити виробництво культових вантажівок Scania. Цей динамічний обмін надихнув і підштовхнув учасників Youth Care in Change до нових горизонтів і потенційних можливостей працевлаштування.
Наш візит до Scania у Седертельє став захоплюючою пригодою. Учасники Youth Care in Change дізналися про діяльність компанії, ознайомилися з її історією в музеї Scania, обговорили кар’єрні можливості з командою Talent Acquisition, дослідили унікальні аспекти роботи Scania в Україні та взяли участь у цікавій екскурсії Chassi.
Наталія Мельничук та Перрі Йоханссон привітали наших учасників презентацією про поточну діяльність Scania. Перрі Йоханссон познайомив наших учасників із корпоративною культурою Scania, поділившись секретом того, як компанія взаємодіє зі своїми співробітниками та мотивує їх залишатися в організації протягом багатьох років.
«Ми вирішили, що будемо лідером»
Перрі Йоханссон розповів про історію успіху та розвиток Scania, детально описавши, як компанія стала провідним виробником вантажівок, автобусів, промислових і суднових двигунів. Він говорив про принципи, яких вони дотримуються для досягнення вищих результатів, і детально розповів про те, як Scania створила стійку транспортну систему.
Потім нас запросили на екскурсію до музею Scania, де Перрі Йоханссон і Аарне Лайне детально розповіли про розвиток компанії. Вони поділилися історією Scania, починаючи з виробництва велосипедів і залізничних вагонів. Наші учасники мали унікальну можливість спостерігати за транспортом, який виробляє Scania протягом усієї її історії, та дізналися більше про останні інновації, такі як двигуни V8 для промислових вантажівок.
Крім того, наші учасники отримали досвід тестування вантажівок Scania та відчули себе справжніми водіями, маючи можливість зайти всередину кабіни.

Залучення талантів
«Ми є роботодавцем вибору – приходьте такими, якими є, і ми будемо розвиватися для майбутнього»
Потім наші учасники мали можливість познайомитися з командою залучення талантів: Торсіном Г’юго та Євою Кінгборн, які поділилися ідеями про те, як працює процес найму, і надали інформацію про досвід звичайного працівника в Scania. Команда також представила роадмеп «Залучення талантів 2023+», яка показала візію, місію, цільовий напрямок та сфери діяльності, а також можливості працевлаштування в Scania. Після презентації учасники ставили запитання команді Talent Acquisition, щоб краще зрозуміти, як вони можуть звернутися до Scania відповідно до свого рівня освіти та досвіду.

Шукаєте нові таланти?
Станьте нашим партнерм, щоб створити кращий ринок разом!
Після інтенсивної першої частини нашого візиту нас пригостили обідом, організованим групою Scania. Учасники обідали за одним столом із командою Scania, що дало можливість усім поспілкуватися у неформальній атмосфері.

Scania Україна
Хокан Йіде, генеральний директор «Scania Україна», провів захоплюючу презентацію про діяльність Scania в Україні. Він розповів шлях розвитку Scania Україна, в яких регіонах України є філії Scania і головне, як Scania зустріла вторгнення Росії та як продовжує працювати зараз і підтримувати українців.

Це була інформативна та дуже важлива презентація, яка свідчить про тісну співпрацю та підтримку України з боку Швеції.

Відвідування екскурсії в Chassi
Підсумком цієї неймовірної події стала екскурсія в Chassi. Перрі Йоханссон і Аарне Лайне взяли наших учасників у екскурсію, щоб отримати поглиблене розуміння технологій та інженерних рішень, що стоять за рішеннями Scania щодо мобільності транспортних засобів. Від детального розгляду інноваційних дизайнів до обговорення технічних специфікацій, цей етап дозволив нашим учасникам ще більше наблизитися до унікальних аспектів транспортних рішень, які пропонує Scania. Це була не просто екскурсія, це було захоплююче занурення у світ інженерії, що стоїть за видатними транспортними рішеннями Scania, і, що найважливіше, наші учасники мали можливість на власні очі побачити, як збираються та випробовуються вантажівки Scania.
Дякуємо Наталії Мельничук і Хокану Йіде, Перрі Йоханссону, Аарне Лайне, Торсіну Г’юго, Єві Кінгборн та всій команді Scania Group за неймовірну можливість відвідати Scania, за подію та натхнення, яке ви дали молодим українцям. Ми в захваті від майбутньої співпраці і прагнемо досліджувати нові можливості.

Учасники нашого проєкту Youth Care in Change були в захваті від унікальної можливості відвідати групу Scania – серце шведської промислової досконалості. Поринувши в атмосферу легендарного виробництва вантажівок, вони мали змогу побачити, як виготовляють знамениті вантажівки Scania. Молоді українці були сповнені вдячності та хвилювання від зустрічі з командою Scania, яка поділилася своєю пристрастю та досвідом. Це було більше, ніж просто візит, це було справжнє занурення в інноваційний світ, де кожен компонент Scania втілює передові технології. Ми впевнені, що ця зустріч стала не лише джерелом знань, а й надихнула наших учасників, стимулювала їх бажання досягати нових висот у кар’єрі та професійному розвитку.

Дякуємо, Scania Group, за цей неймовірний досвід, який залишить незгладимий слід у серцях наших молодих талантів.
Help in Change пишається тим, що співпрацює з підприємствами та організаціями, такими як Scania, щоб покращити життя людей, які постраждали від насильства та війни. Передові компанії мають значну можливість взяти на себе новаторську роль у співпраці з нами та підтримці наших ініціатив у Швеції.

Працюючи з нами, ви сприяєте особливому багатонаціональному руху, керованому співчутливими серцями та світлими помислами.ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом