Ukrainian

Вибір кар’єрного шляху: груповий коучинг від Уляни Горохової

Заходи Нетворкінг Кар'єра
Під час пошуку роботи у новій країні може бути непросто навіть людям із досвідом. У такому випадку можуть допомогти досить прості вправи, які нагадають вам, у чому ваші сильні сторони та чим саме ви можете бути корисні іншим, щоб при цьому ще й отримувати матеріальну винагороду. У рамках проєкту Care in Change ми запросили професійного коуча ICF Уляну Горохову, щоб разом із нею підібрати такі вправи, які допоможуть подолати стрес і відчути власну цінність.
Зустріч пройшла у дуже теплій атмосфері, де всі учасники змоги поспілкуватися з Уляною. Обговорення почалося із розбору японської концепції “Ікігай”, потім було виконання індивідуальних завдань та завдань у парах. Крок за кроком дійшли до завершення заходу і навіть отримали домашні завдання (все серйозно:)).

Ось які відгуки ми отримали:

  • «Зустріч допомогла виявити свої сильні сторони, та сторони які я хочу розвити в себе».
  • «Цікаво було про сильні якості. Поглянула на це з іншої сторони».
  • «Тепла атмосфера і цінна інформація дали поштовх до розпізнання своїх сильних сторін. Емоційне спілкування з організаторами, які взяли собі за мету допомогти, в любий спосіб, знайти себе та знайти роботу кожному, хто опинився в новій країні і хто потребує підтримки. Кожна така зустріч наближує до мети і дає надію на краще».
  • «Сподобалась нова інформація, і вправи з картками».

Для себе відзначили побажання побільше практичних справ і цукерок на наступний раз :)
Дякуємо всім, хто завітав і розділив із нами цю атмосферу! Віримо, що вправи, які ви виконували, знадобляться вам у майбутньому.ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом