Ukrainian

Святкували з музикою: як ми закривали програму Care in Change

Заходи Новини Нетворкінг Про нас
Друга хвиля програми Care in Change була розрахована до вересня і цього часу нам вистачило, щоб провести низку заходів, познайомити учасників з їхніми менторами, потренувати співбесіди і навіть організувати екскурсію шведським парламентом.

Час, проведений разом у програмі, а також знайомства з неймовірними українцями заслуговували на святкове завершення, яке відбулося 6 вересня на неймовірній локації у центрі Стокгольма. Ми запросили учасників менторської програми першої та другої хвилі, студентів наших мовних курсів, менторів, викладачів, мовних buddy, героїв нашої майбутньої книги, а також партнерів, які підтримували всі наші починання і завжди були поряд.
Як було зазначено в запрошенні, це був ніби випускний для новачків чи зустріч однокласників для учасників першого потоку програми. Атмосфера вечора була неймовірна!

Якщо коротко описати вечір, вийде так:

  • Учасники другої хвилі менторської програми отримали пам’ятні дипломи
  • Усі разом переглянули відео, в якому були зібрані спогади за рік роботи програми
  • Професійно активно спілкувалися та заводили нові знайомства
  • Співали українські пісні під живий акомпанемент
  • Задували свічки на торті і ласували смаколиками
  • Фотографувалися та йшли додому з подарунками на згадку
Дякуємо кожному, хто знайшов час і провів цей вечір із нами! Ви створили надзвичайний настрій і зробили завершальну вечірку по-справжньому особливою. Дякуємо кожному, хто підходив і давав зворотний зв’язок, адже ми стараємося для вас! Дякуємо за всі теплі слова, всі вони взаємні! Українці вкотре показали, що навіть у важкі часи можуть знайти світлий промінь у житті, який допоможе втриматися на шляху і здолати будь-які труднощі. Це надихає і викликає повагу.
Дякуємо Pontus Björnsson та PE Accounting за надану локацію для нашого заходу!
Дякуємо Niklas Aronsson за музичний супровід та команду співаків з України!
Дякуємо Aesop за щедрий подарунок, який було розділено між учасниками програми!
Дякуємо Svenska ESF-rådet за допомогу з фінансуванням проєкту Care in Change!
Попереду – новий захоплюючий етап, нові можливості та нові зустрічі. Сподіваємося, час із Care in Change не пройшов для вас марно. Ми дуже вас цінуємо і бажаємо вам успіхів у майбутньому.

До нових зустрічей!ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом