Ukrainian

Lace up and move: забіг Höstrusket

Оздоровчі заходи Партнери Новини
На початку листопада команда Help in Change запустила нову ініціативу Lace up and move, взявши участь у забігу Höstrusket на 10 км.
Ініціатива Lace Up and Move виникла з віри в те, що фізична активність та відпочинок на свіжому повітрі є невід'ємною частиною інтеграції у шведське суспільство, що є основною місією Help in Change. Хоча ми в першу чергу зосереджені на наданні допомоги тим, хто тільки приїхав до Швеції, у їх професійному розвитку та вивченню мови, ми розуміємо важливість здорового способу життя, фізичної активності та розширення свого нетворку у ході занять спортом.

4 листопада ми зашнурувати свої кросівки та подолали 10-кілометрову бігову дистанцію! Дякуємо Marathongruppen, які надали безкоштовні місця на участь Höstrusket для українців та зробили цей забіг можливим.
Забіг пройшов на класичній біговій трасі на Norra Djurgården зі стартом і фінішем у Fisksjöängsvägen, де наша команда з 10 учасників, не дивлячись на ранкову зливу, перетнула фінішну пряму з вражаючими результатами.
Усі, хто взяв участь, отримали медалі Höstrusket від організаторів, а також яскраві спортивні футболки, які ми подарували учасникам на згадку про цей спортивний ранок з нами.
Ще раз дякуємо Marathongruppen, а також кожному, хто приєднався та зарядив цей день своєю енергією!

Цей фантастичний початок відкриває серію майбутніх спортивних активностей! Залишайтеся з нами, щоб побачити більше оновлень, які обіцяють бути ще більш захоплюючими, та приєднуйтеся до нас!ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом