Ukrainian

Знайомство зі штаб-квартирою H&M: культура компанії, цінності та можливості роботи

Кар'єра Нетворкінг Партнери Заходи
Наприкінці жовтня штаб-квартира H&M Group у Стокгольмі відкрила свої двері учасникам молодіжної програми Help in Change, надавши їм можливість більше дізнатися про компанію, її місію, цінності та культуру. Захід сприяв інтерактивному досвіду, дозволивши українцям поставити свої запитання безпосередньо працівникам компанії та отримати цінну інформацію про потенційні можливості працевлаштування.
Зустріч пройшла у формі екскурсії різними відділами та офісами, де учасники отримали окремі блоки інформації. В офісній студії, де співпрацюють дизайнери, Lucas Seifert поділився захоплюючою історією H&M, місією компанії та її еволюцією протягом багатьох років. Це слугувало путівником, що ілюструє шлях компанії від початку в 1947 році до сьогодні.
«Ми інтегруємо наші цінності у все, що робимо. Кожен день. Ми одна команда. Ми віримо в людей. Ми підприємці. Ми усвідомлюємо витрати. Ми постійно вдосконалюємось. Ми прямі та відкриті. Ми робимо це просто». Це цінності компанії, яка надихає людей у ​​всьому світі.

Ethel Chirmai ознайомила учасників із корпоративною культурою: як компанія працює з людьми, фокусується на внутрішній організації, інклюзивності та ставленні до співробітників. H&M — багатонаціональна та мультикультурна компанія, а історії її співробітників надихають. Suzanne Hunt поділилася особистим мотиваційним кейсом, як перейти від Sales Advisorа до Global Employer Brand Manager. Щоб розвиватися всередині компанії, не обов’язково ставати менеджером, горизонтальний розвиток також заохочується.

Після вступної презентації учасники пообідали на кухні H&M, після чого відвідали інший офіс на Drottninggatan. Тут українці почули ще одну надихаючу історію від Dirk Roennefahrt родом з Німеччини, який почав працювати в магазині H&M у кількох країнах і на різних посадах, а зараз — Sales manager в Швеції та Фінляндії, демонструючи можливості компанії, що виходять за межі кордонів.
Потім Helena Johansson, Macarena Torre, Ina Andrén, Sandra Hastegår продовжили презентацію в інтерактивному форматі. Вони детально розповіли про процес прийому на роботу, дали поради щодо складання CV та мотиваційного листа, обговорили структуру та процеси в магазинах, окреслили обов’язки та можливості співробітників. Після цього всі охочі мали можливість поставити запитання, стосовно їх особистих випадків.
У фінальній частині для учасників була проведена екскурсія по офісу з доступом до дахів Стокгольма. Вони також відвідали шоу-рум, де представлений одяг, створений H&M для знаменитостей, впливових людей та ЗМІ. І, звісно, ​​це враження було б неповним без традиційної шведської фіки.
Дякуємо Lauren Mariette і Bergvall Filippa, а також усій команді H&M Group за незабутню подію та мотивацію, яку ви подарували українцям. Ми з нетерпінням очікуємо можливості для майбутньої співпраці та подальшого натхнення.ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом