Ukrainian

За лаштунками Spotify: незабутній вечір та екскурсія

Партнери Кар'єра Нетворкінг Заходи
Зустріч в офісі Spotify стала одним із “виїзних” заходів, які дозволили нам запросити більше гостей одночасно. Підвищеному інтересу також сприяла популярність компанії, адже складно знайти людину, яка б хоч раз не чула про Spotify, але точно не всі знають, що сервіс був заснований саме у Швеції.
Приємним сюрпризом стало те, що спікеркою була українка Тоня Даниленко, Senior Machine Learning Engineering Manager у Spotify, і це було додатковим стимулом до відвідування заходу. Як кажуть, “якщо наші змогли тут, я теж зможу”. Розпочавши англійською, Тоня поділилася історією свого кар’єрного шляху у Швеції, який був досить тривалим і включав отримання PHD у Швеції. Вже на цьому етапі гості заходу отримали цікаві інсайти.

Далі Тоня перейшла на англійську і продовжила свою презентацію з фокусом на роботу в Spotify. Незважаючи на майже 100 слайдів, було важко відірватися від історії, адже спікерка охопила дуже знайомі питання з роботи TECH- та IT, зокрема, побудову команди та налаштування спілкування в команді, основні задачі та виклики на шляху до поставлених цілей і як саме це вибудовано в Spotify.
Після надзвичайно детальної і захоплюючої розповіді від Тоні, гості мали змогу розширити свій нетворк через спілкування не тільки з головною спікеркою, а й з її колегами та друзями по професійній діяльності Оленою Греюл (Head of Engineering for Backstage у Spotify), Михайлом Кольченком (Software Engineer at Spotify), Сергієм Макаренком (CTO at ABC Gruppen AB) та Олегом Даниленком (Co-Founder & CEO at Teemyco). Це були такі жваві діалоги, що наш захід вийшов за рамки запланованого часу!
Бонусом від Олени Греюл стала екскурсія поверхом з переговорними кімнатами, кожна з яких була оформлена в різному стилі та мала назву якогось відомого музичного хіта або альбому. Складно було оглянути все у відведений час, адже це був дуже інстаграмний поверх!
Велика подяка Тоні та її команді за організацію заходу, а також усім гостям за те, що знайшли час і мужньо перечекали затримку з реєстрацією. Сподіваємося, ви отримали відповіді на свої запитання і стали на крок ближче до омріяної позиції.

Якщо ви роботодавець або бізнес, який би хотів розказати українцям у Швеції, як працюють ваші команди, напишіть нам на hello@helpinchange.org і ми з радістю організуємо щось разом.ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом