Ukrainian

Педагоги теж вчаться: як пройшла зустріч для освітян.

Нетворкінг Кар'єра
Зараз у Швеції не вистачає близько 50 тисяч викладачів, а це значить більше вакансій у цій галузі та більше можливостей знайти роботу.

Щоб зменшити бар’єр між українськими шукачами роботи на шведськими роботодавцями, ми організовуємо офлайн-зустрічі, на які запрошуємо фахівців певної галузі, щоб вони на власному прикладі розповіли про шлях професійного становлення у Швеції.

Однією з таких зустрічей став інтеграційний та освітній нетворкінговий захід для українських вчителів, які приїхали до Швеції через війну. Захід об'єднав фахівців у галузі освіти зі Швеції з українськими колегами та перетворилася на жваву двогодинну дискусію.
Запрошеними гостями були: Natalia Gura Strinnholm, Marija Rakickaja, Tanya Pedersen, Gunilla Bäcks, Oksana Basta та Alona Nylander.

Учасники зустрічі мали можливість поспілкуватися за імпровізованими круглими столами, час від часу змінюючи їх, щоб поговорити з усіма гостями. Окрім обміну досвідом та рекомендаціями, обговорювалися можливості працевлаштування в системі освіти Швеції. Вийшов дуже продуктивний професійний нетворкінг. Як подарунок, учасники заходу отримали пам’ятку з корисною інформацією для тих, хто хоче продовжити свою педагогічну кар’єру у Швеції.
Відгуки наших гостей підтвердили, що такі зустрічі важливі і сприяють адаптації в новій країні.
Під кінець зустрічі ми розповіли нашим гостям про платформу Wise Talk, на якій кожен українець, який знаходиться у Швеції за директивою, може отримати схожу консультацію від одного з наших менторів. Консультації на платформі безкоштовні та проходять онлайн, тож суттєво економлять вам час. Головне, що вони індивідуальні і мають на меті розбір конкретно вашого запиту. Якщо ви ще не приєднатися до Wise Talk, зробити це можна за посиланням
Дякуємо всім за активну участь та чекаємо на наступних зустрічах!ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом