Ukrainian

Майже випускний: як ми святкували завершення першої менторської програми

Про нас Новини Нетворкінг
Нам досі не віриться, що пройшло чотири місяці від початку нашої першої менторської програми в рамках проєкту Care in Change, але фото є, святкування завершення відбулося, тож час залишити частину спогадів тут.

До речі, учасники другої хвилі уже почали відвідувати заходи, але ви ще можете приєднатися до групи тут.

Отже, як це було? Як ви вже знаєте, проєкт Care in Change був створений за підтримки ESF з метою допомогти вимушеним переселенцям з України інтегруватися у Швеції та знайти тут роботу.

Упродовж чотирьох місяців учасники програми:

  • спілкувалися з ментором
  • відвідували мовні курси
  • розвивали “жорсткі” і “м’які” навички (hard and soft skills)
  • брали участь у різноманітних воркшопах
  • відвідували заходи для нетворкінгу
Після такого продуктивного часу разом нам дуже захотілося зробити завершення програми особливим, тому команда Help in Change організувала вечірку-святкування із врученням дипломів, фотографом і тортом. Гості казали одне одному приємні слова, знайомилися з тими, кого бачили вперше (наприклад, із менторами інших учасників), грали в ігри і обмінювалися враженнями.

У такій невимушеній атмосфері час промайнув непомітно, а приємні емоції залишилися надовго. Ми щиро бажаємо нашим учасникам подальших успіхів і сподіваємося, що час, проведений разом, став корисним досвідом на шляху до отримання роботи мрії.ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом