Ukrainian

Співбесіда: не можна повторити, але можна потренувати

Кар'єра
Уже вдруге учасники нашої менторської програми мали можливість потренуватися проходити інтерв’ю на роботу із професійними рекрутерами! На один вечір наш офіс перетворився на переговорні кімнати, в кожній з яких гостей чекали рекрутери.

Це був дуже дієвий спосіб прокачати свої знання англійської або шведської, отримати поради щодо поводження на співбесіді, влучних запитань рекрутеру та відповідей на запитання від рекрутера. Усе це відбувалося у форматі гри, дуже схожої на справжній день співбесіди.
Спочатку ми планували десь 30 хвилин на кожного учасника: коротке знайомство з рекрутером, 8-10 питань із відповідями, зворотний зв’язок від рекрутера щодо відповідей, процесу співбесіди, пози, мови та поведінки. Однак, деякі розмови були настільки цікаві, що затягнулися майже на годину! У справжніх компаніях так теж буває, хоч і не часто.

Дякуємо кожному, хто знайшов час, підготував резюме та відвідав наш захід! Сподіваємося, поради наших рекрутерів знадобляться вам у пошуку роботи і ви якнайшвидше отримаєте довгоочікуваний офер.ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом