Ukrainian

Легко, цікаво та артистично: як пройшов театральний воркшоп

Заходи Оздоровчі заходи Кар'єра
Як із групи незнайомців зробити команду, яка за 5 хвилин вивчила не тільки імена один одного, а й знаки зодіаку? Як із цієї команди зробити 4 таких, чиєму рівню імпровізації можна тільки позаздрити? Ми не мали уявлення, а Євгенія Пономарьова впоралася професійно!

Спершу сором’язливі учасники воркшопу довірилися акторці та почали проявляти себе з різних боків: через уяву, імпровізацію, пам’ять, увагу, мислення. Наприклад, чи може взаємодіяти група без лідера? Як саме? Виявляється, одночасне присідання-вставання може навчити більше, ніж здається на перший погляд.
Згодом у групі все частіше почав лунати сміх, а під кінець воркшопу – гучні оплески. Ми побачили імпровізований механізм, дивувалися можливим “ролям” подушки, гралися уявними предметами та аплодували міні-виставам за прислів’ями.
На жаль, війна “відрізає” багато щасливих емоцій і вганяє у хронічний стрес. У такому стані складно робити будь-що. Метою театрального воркшопу “Буде легко!” була спроба вивільнити приховані й приглушені підсвідомістю емоції та відчути ті прості речі, які піднімають людям настрій і допомагають робити будь-що з легкістю. Судячи з фото, хоча б на дві години нам це вдалося.
Дякуємо всім учасникам! Це був другий і не менш вдалий воркшоп із Євгенією Пономарьовою, а про деталі першого ми писали тут.ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом