Ukrainian

Нова сторінка в нашій роботі: більше консультацій для українців у Швеції!

Кар'єра Нетворкінг Новини
Як ви знаєте, команда Help in Change відома організацією інтеграційних заходів для українців у Стокгольмі. Від самого початку своєї роботи ми думали, як би зробити побільше таких зустрічей, щоб допомогти більшій кількості людей. Так з’явилася платформа Wise Talk, яку ми запустили в середині листопада. В цьому матеріалі ми хочемо ще раз детально розповісти, що це таке і як працює Wise Talk.

Отже, Wise Talk – це онлайн-платформа, свого роду соцмережа, на якій зареєстровані професіонали з різних галузей, які хочуть допомогти українцям з інтеграцією у Швеції. Щоб побачити список менторів, потрібно зареєструватися на платформі та заповнити анкету, надіслану координатором.

Кожен із професіоналів зазначив, у якій галузі він може допомогти, а також вказав вільний час у своєму календарі для проведення консультації. Залежно від вашого запиту, ви можете обрати будь-кого з фахівців, представлених на платформі, щоб поспілкуватися. Безкоштовно.

Ментори і менті: хто є хто?
Тут все просто. Ментори – це професіонали або ж фахівці, які проводитимуть консультації, а менті – це ви, українці, які знаходяться у Швеції за Директивою про тимчасовий захист.

Wise Talk не є класичною менторською програмою, тому ви не «прив’язані» до одного ментора. Обирайте стільки зустрічей, скільки вам потрібно. Щоразу це може бути новий ментор.

Як зареєструватися на платформі?
  1. Шукайте Wise Talk на сайті або перейдіть за посиланням. Пройдіть реєстрацію та детально заповніть свій профіль. Це потрібно для того, щоб ментор розумів, з ким планується зустріч і з яким запитом ви прийшли на платформу. Ваш профіль не побачать сторонні особи – тільки ментори та координатори платформи.
  2. Через деякий час після реєстрації вам напише координатор платформи для заповнення короткої анкети. Це потрібно для того, щоб затвердити вас на платформі як менті. Зручність у тому, що Wise Talk має вбудований месенджер, тож усі питання можна задавати одразу в ньому. Так само ви можете написати кожному ментору навіть перед бронюванням зустрічі.


Як проходить сесія з ментором?
На платформі є можливість бронювати онлайн-зустрічі на 30 або 60 хвилин. Обирайте, що зручніше вам і надсилайте запит ментору. Зверніть увагу, що консультація проходить одразу в системі, вам не потрібно додатково відкривати Zoom, Google Meets чи будь-яку іншу програму для дзвінків.

У призначений час ви приєднуєтеся до зустрічі онлайн, з будь-якого пристрою та з будь-якого зручного для вас місця. Більше не потрібно витрачати час на дорогу до нашого офісу, а також чекати своєї черги поставити запитання. Вся зустріч буде виключно для вас і тільки з вашої теми.

За необхідності, ви можете забронювати додаткові сесії з цим самим або ж з іншим ментором.Чому це зручно та яку допомогу можна отримати?
Персоналізована допомога: тільки ви і ментор, без групових зустрічей.

Гнучкі сесії: онлайн-дзвінок на 30 або 60 хвилин, доступ з комп’ютера або з телефона.

Потужні фахівці: 35+ менторів із різних галузей, серед яких ви знайдете того, хто допоможе саме вам.
Серед іншого, ментори допомагають з таких питань:

  • Перевірка або написання CV
  • Підготовка до співбесіди
  • Обговорення зарплати
  • Освітні можливості
  • Психологічна консультація
  • Коучинг
  • Практика мови і т.д.

Список тем дуже обширний, шукайте деталі у профілях менторів.
Реєструйтеся на платформі, обирайте ментора чи кількох та полегшіть свою інтеграцію в Швеції.

Wise Talk зроблено для вас!
ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом.