Ukrainian

CV: чи можна зробити його ідеальним? Розбиралися з Оксаною Олссон

Заходи Кар'єра Нетворкінг
Дякуємо всім, хто відвідав наш воркшоп і розбирався у тонкостях підготовки CV у Швеції! Одразу відповімо на питання з назви – так, зробити ідеальне CV можливо, але у кожного воно буде своє і неповторне. Більше того, на різні вакансії будуть різні ідеальні CV.

За дві години спільної роботи учасники обговорили такі питання:
  • «Так» і «Ні» у підготовці CV, типові помилки та як їх запобігти. Важливі деталі на реальних прикладах, поради та рекомендації з оформлення CV.
  • Важливість супровідного листа та поради з його написання. Відповіді на запитання групи та кілька практичних завдань, щоб можна було відразу застосувати отриману інформацію на практиці.
  • «Не влазить на одну сторінку»: сервіси для оформлення резюме, які допоможуть із розміщенням даних.
Оксана Олссон дала корисні поради щодо розбиття процесу підготовки CV на невеликі етапи, що буде особливо корисним для тих, кого цей процес стресує і навіть не хочеться починати. Знайомо? Коли губитеся, на чому зосередитись, почніть із інвентаризації навичок, знань і компетенцій. Проаналізуйте, що у вас виходить робити добре, за якою допомогою до вас звертаються найчастіше та в якій галузі ви б хотіли свої знання використати.
Так само, як із власними навичками, можна провести інвентаризацію компаній. Складіть список компаній, в яких би вам хотілося працювати, а в яких ні. Далі перегляньте наявні вакансії та починайте готувати CV. Залежно від того, яку інформацію ви хочете виділити, воно може бути хронологічне, функціональне чи комбіноване.

Завершивши з CV, не забудьте написати супровідний лист, у якому ви поясните потенційному роботодавцю, чому саме вас потрібно взяти на роботу.
Попередній воркшоп на цю ж тему ми проводили у лютому і отримали багато схвальних відгуків. На перший погляд здається, що тема CV дуже проста і про неї вже розказали всі, хто тільки міг. З іншого боку, в ній є така кількість нюансів, що охопити все одним воркшопом просто неможливо, що й довела зустріч із Оксаною Олссон.ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом