Ukrainian

Ортопедичне взуття для переселенців

Гуманітарна допомога
Наша волонтерка Олена Павлова координувала кампанію з забезпечення переселенців з України ортопедичним взуттям. Ми записали її історію про те, як ця кампанія відбувалася.

У листопаді 2022 року, Help in Change із вдячністю прийняли донат у вигляді чотирьох паллет з ортопедичним взуттям для розповсюдження серед переселенців з України. Взуття було щедро надане Camp Pro – компанією, залученою до розвитку ортопедичних продуктів, їхнього виробництва і просування на ринку.

Під час кампанії команда Help in Change організувала розподільчий пункт взуття, знайшла людей, яким було потрібне таке взуття і за потреби напряму доставляла його отримувачам. Першими отримали взуття люди з захворюваннями стоп та різними особливостями стоп (такими як високий підйом, плоска або широка стопа). Також взуття надавалося людям після хірургічних втручань на стопах, людям старшого віку, людям із незвичним розміром стопи та багатодітним родинам.

На сьогодні, понад 250 пар взуття було розповсюджено як серед тих, хто проживає у стокгольмському регіоні, так і серед інших регіонів у різних частинах Швеції. Наприклад, переселенців із України у будинку для літніх людей у Накка, резидентів поселень у Веллінгбі, Фашта, Бандгаген, Вермдьо, Сікла, Ріссне, а також тих, хто проживає в містах Буден, Алунда та Мутала.

Як описала Олена Павлова: «Ми отримали надзвичайну кількість слів подяки! Ми побачили стільки щасливих облич! Одна жінка навіть сказала: “Я не знаю, хто ви, вле ви – ангел!”»

Олена Павлова, разом із командою Help in Change team, хотіла б передати ці слова вдячності команді Camp Pro і кожному, хто взяв учать у цій кампанії. Дякуємо дуже! Ви найкращі!