Ukrainian

Друга хвиля менторської програми: підсумки першої зустрічі

Про нас Нетворкінг Кар'єра
У п’ятницю 28 квітня координатори менторської програми проєкту Care in Change провели першу офлайн зустріч із менті (учасниками програми). У дружній та теплій атмосфері ми знайомилися та розповідали про особливості програми.

Важливо відзначити, що програма заходів складена послідовно і логічно, тому дуже важливо відвідувати усі заходи так, як вони заплановані, і не пропускати їх. Окремо скажемо про роботу з менторами: складність перебування у новій країні полегшує спілкування та підтримка того, хто вже пройшов шлях інтеграції і може поділитися власним досвідом.

Як же радісно бачити таких активних, товариських, допитливих та відкритих учасників! Вже під час зустрічі ми отримали побажання щодо програми, а також заходів, які було б бажано організувати. Складно переоцінити важливість такої двосторонньої комунікації, коли кожна зі сторін хоче зробити якнайкраще для іншої.

Дякуємо за ваші історії, якими ви поділилися з усіма! Вони стали тою єднальною ланкою, яка зблизила усіх учасників.

Ми вже плануємо наступні заходи і чекаємо на них наших менті. Скоро побачимося знову!ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом