Ukrainian

Бухгалтерською мовою: мінгл для економістів в офісі Help in Change

Кар'єра Нетворкінг Заходи
Зараз ми активно розвиваємо напрямок онлайн-консультацій на платформі Wise Talk, коли не треба їхати до офісу, а всі питання можна поставити один-на-один з комп’ютера або телефона. При цьому частина зустрічей все ж проходить офлайн у групах. Зокрема, так пройшла зустріч для педагогів і зустріч для економістів та бухгалтерів, про яку ми розкажемо в цій публікації.
Це був інтеграційний та освітній нетворкінговий захід для українських бухгалтерів, які приїхали до Швеції через війну. Окрім бухгалтерів, були присутні інші фахівці з економічною освітою та досвідом у сфері фінансів.
По-перше, хочемо відзначити пунктуальність усіх гостей, які приїхали до нашого офісу рівно в зазначений час. По-друге, ми дуже вдячні спікерам, які погодилися поділитися досвідом. По-третє, саме цього дня до нас завітали представниці Європейського соціального фонду Britta Boström та Heidi Knorn, які не тільки побачили, як проходять наші заходи, а й поспілкувалися з гостями і навіть доєдналися до обговорень, адже Брітта працює бухгалтером у Svenska ESF-rådet. Окрема подяка парі з міста Кальмар, яка кілька годин їхала до Стокгольма, щоб тільки відвідати наш захід!
Вечір видався голосним та насиченим не лише через кількість людей у залі, а й через актуальність теми й багато запитань до спікерів, якими цього вечора стали:

Світлана Митрофанова – FC WEB SERVICE & KONSULT KB, власниця бухгалтерського бюро, ділилася досвідом із бухгалтерії, аудиту, зарплатних консультацій, відкриття бізнесу.

Анастасія Старікова – бізнес-консультантка та експертка з податків, засновниця власного бухгалтерського бюро Proffseconomics Sweden AB, яке допомагає, серед іншого, розпочати свою справу у Швеції.

Ольга Олін – керівниця відділу фінансів у відділі боротьби з фінансовими злочинами Swedbank.

Венстіслав (Вінсент) Дімов – економіст із бухгалтерського обліку з міжнародним досвідом, працівник Axfood Company.
Судячи зі слів подяки та відгуків наших гостей, захід сподобався усім. Як доказ пропонуємо переглянути фото, де ви самі можете побачити, наскільки заповненою була зала.
Якщо ви не змогли відвідати цей захід, але хотіли б отримати консультацію від представника фінансової сфери, реєструйтесь на платформі Wise Talk, знаходьте відповідного спеціаліста та бронюйте безкоштовну персональну консультацію.ℹ️ Проєкт фінансується Європейським соціальним фондом